Nazwa forum

Forum w Budowie


#1 2013-03-29 09:56:59

bossek987

Grafik

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 5
Punktów :   

Fabuła

fabuła wymy¶lona mi¶ki ja pisałem rekins edytował nazwy i korekte mał± zrobił



fabuła:Kraina Vedia miejsce gdzie  Bracia staja sie Wrogami. W owej Krainie przez dluzszy czas panowal pokoj do czasu gdy mężni templariusze sprzeciwili sie Maga ktorych uwazali za slugusow Mrocznego Pana . Najgorszym z magow był Keth ktory uciekł z niewoli templariuszy ,zabierał innych ludzi i uczył ich czarnej magi .Templariusze
Napytali sobie biedy także u zniewolonych przez nich jaszczuroludziów . Mieli ci±gn±ć wszystko co było ciężkie . Kwintusz I Wielki miał ciężkom sytuacje z ofert± pomocy przeszedł mu Kel`Zaloth . Wielki koczownik ktory zmarł dzien po zlozeniu propozycji sojuszu. Bossek IX złożył t± sam± propozycje . Kwintiusz przyjoł j± łaskawie . Ale tym razem Wladca został zabity przez płatnego zabujce . Jego syn Iroveth I bronił terytorium . Jaszczuroludzie mocno naciskali ale dla walecznego młodzieńca nie było to problemem wtedy czarny mag Keth sprubował  zabić nowego Wladce   Irovetha I.Po owej prubie zamachu na Irovetha rozpentała się wojna której jeszcze ¶wiat nie widział . Kto zwycięży ? Kto przegra ? Kto dostanie laury ? Kto wyniesię się ponad niebo a kto pod ziemie ? To zależy tylko od ciebie !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rotbila.pun.pl www.p-metin2.pun.pl www.terrorsquad.pun.pl www.gyarukei.pun.pl www.dissybeffy.pun.pl